Aktuality

2.2.2017
FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY VE VINNÉM SKLEPĚ VE VILE JARMILE AŽ PRO 110 OSOB

Chcete, aby Vaše letošní firemní akce, večírky či rodinné akce byly nejlepší ze všech?
Chcete, aby se na ní bavili opravdu všichni?

Nechte zařizování Vaší letošní akce a programu na nás.  
Zajistíme Vám ubytování, bezchybný catering i celý program. 

V našem hotelu, jeho seminárních sálech, wellness, okolí v největší vinařské obci ČR, a také v našem stylovém prostředí historického sklepa, společně s našimi partnery vytvoříme vše pro Vaši spokojenost. Kapacita je až 120 osob. 

Náš hotel se zaměřuje na pořádání firemních akcí již od roku 2001, což nám přináší dostatečné zkušenosti v plánování, přípravě a realizaci těchto akcí. Za tuto dobu u nás své akce uspořádalo mnoho hostů nejen z ČR, ale i Slovenska a dalších zemí. Seznam naleznete ZDE

Více informací a fotografie naleznete ZDE

Budeme velice rádi, pokud se v letošním roce rozhodnete právě pro nás.
Kalkulaci přesně dle Vašich požadavků zpracuje naše provozní oddělení info@hotelakademie.cz
 

Vila Jarmila - sklep Vila Jarmila - sklep Vila Jarmila - sklep Vila Jarmila - sklep Vila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyVila Jarmila večírkyOhňostroj Ohňostroj Ohňostroj Ohňostroj
4.1.2017
Oslavili jsme 15 let od otevření hotelu (2001-2016)


Vážení hosté,  

hotel Akademie Velké Bílovice v letošním roce oslaví již 15 let od svého otevření. Za toto období (2001 – 2016) se dostal do povědomí tisíců českých i zahraničních hostů. Hotel nacházející se na Jižní Moravě v největší vinařské obci České republiky, nedaleko Lednicko-valtického areálu, na výhodné poloze u dálnice D2 a na pomyslném středu mezi městy Brnem, Bratislavou a Vídní, se stal ideálním místem nejen pro kongresový, ale také pro pobytový a tranzitní cestovní ruch, pro rodinné oslavy, sportovní akce apod.

Za období od roku 2001 hotel prošel mnoha změnami. Pravidelně rozšiřujeme naše služby a budujeme nová střediska hotelu. V roce 2004 byla po náročné roční rekonstrukci otevřena hotelová depandance Vila Jarmila (historický objekt pův. ze 16. stol.) se svým vinným sklepem až pro 120 osob a v roce 2011 bowling centrum Akademie. V roce 2016 plánujeme klimatizovat pokoje v hlavní budově hotelu a na rok 2017 připravujeme otevření celoročního wellness centra.  

To nejdůležitější z uplynulých 15. let
  
2001 - otevření hotelu
2002
 - otevření wellness 
2004 - otevření hotelové depandance - Vily Jarmily
2008 - vybudování PC učebny 
2011
 - otevření bowling centra  
2014 - nové vybavení, modernizace a posílení klimatizace v konferenčních prostorách
         - vybudování letní terasy,
         - nová větší lůžka na pokojích  
2015 - vnitřní rebranding Vily Jarmily  
2016 - klimatizace pokojů hlavní budovy   

Hotel Akademie Velké Bílovice plně uspokojí požadavky i velmi náročného hosta. Je zařazen do oficiální kategorie a třídy Hotel *** Superior / depandance **** dle jednotné celoevropské kategorizace Hotelstars. V roce 2015 jsme získali certifikát kvality vydaný Ministerstvem pro místní rozvoj a naše kuchyně certifikát Czechspecials.

Hotel v současné době disponuje 51 pokoji (108 lůžky), restaurací, barem, letní terasou, bowling centrem, sklepní vinárnou, wellness a sedmi klimatizovanými a plně vybavenými kongresovými sály a salonky, které plně uspokojí i náročnou klientelu. Bezdrátové připojení k internetu na výborné úrovni je k dispozici ve všech objektech našeho hotelu.

Za období od roku 2001 se v našem hotelu ubytovalo více než 145000 tuzemských i zahraničních hostů, uskutečnilo více jak 16000 školících a konferenčních akcí a našimi sály prošlo více jak půl milionu hostů. Spolupracujeme s více jak 300 českými i zahraničními firmami.

Jsem velice rád, že se o vás stará stabilní tým mých spolupracovníků a kolegů, z nichž třetina v našem hotelu působí již od jeho otevření, a který pro vás vytváří nejen příjemnou rodinnou, ale samozřejmě také profesionální atmosféru.


Vážení hosté.

Děkujeme vám za přízeň v uplynulých 15. letech. Věříme, že budete k vaší plné spokojenosti využívat našich služeb i v dalších letech. S celým kolektivem hotelu se těšíme, že se budeme moci postarat o vaši pohodu a spokojenost, a že budete s našimi službami spokojeni. Sledujte naše www stránky, na kterých budeme pravidelně přinášet zajímavé akce a výhodné nabídky. 


Milan Sedlák, ředitel hotelu & kolektiv zaměstnanců

Prohlédněte si náš leták k 15. výročí otevření hotelu Akademie se speciálními nabídkami pro vás. (pdf. 2,9 MB)Nabídky jsou platné v uvedených termínech nebo do vyprodání.