Aktuality

4.1.2017
Oslavili jsme 15 let od otevření hotelu (2001-2016)


Vážení hosté,  

hotel Akademie Velké Bílovice v letošním roce oslaví již 15 let od svého otevření. Za toto období (2001 – 2016) se dostal do povědomí tisíců českých i zahraničních hostů. Hotel nacházející se na Jižní Moravě v největší vinařské obci České republiky, nedaleko Lednicko-valtického areálu, na výhodné poloze u dálnice D2 a na pomyslném středu mezi městy Brnem, Bratislavou a Vídní, se stal ideálním místem nejen pro kongresový, ale také pro pobytový a tranzitní cestovní ruch, pro rodinné oslavy, sportovní akce apod.

Za období od roku 2001 hotel prošel mnoha změnami. Pravidelně rozšiřujeme naše služby a budujeme nová střediska hotelu. V roce 2004 byla po náročné roční rekonstrukci otevřena hotelová depandance Vila Jarmila (historický objekt pův. ze 16. stol.) se svým vinným sklepem až pro 120 osob a v roce 2011 bowling centrum Akademie. V roce 2016 plánujeme klimatizovat pokoje v hlavní budově hotelu a na rok 2017 připravujeme otevření celoročního wellness centra.  

To nejdůležitější z uplynulých 15. let
  
2001 - otevření hotelu
2002
 - otevření wellness 
2004 - otevření hotelové depandance - Vily Jarmily
2008 - vybudování PC učebny 
2011
 - otevření bowling centra  
2014 - nové vybavení, modernizace a posílení klimatizace v konferenčních prostorách
         - vybudování letní terasy,
         - nová větší lůžka na pokojích  
2015 - vnitřní rebranding Vily Jarmily  
2016 - klimatizace pokojů hlavní budovy   

Hotel Akademie Velké Bílovice plně uspokojí požadavky i velmi náročného hosta. Je zařazen do oficiální kategorie a třídy Hotel *** Superior / depandance **** dle jednotné celoevropské kategorizace Hotelstars. V roce 2015 jsme získali certifikát kvality vydaný Ministerstvem pro místní rozvoj a naše kuchyně certifikát Czechspecials.

Hotel v současné době disponuje 51 pokoji (108 lůžky), restaurací, barem, letní terasou, bowling centrem, sklepní vinárnou, wellness a sedmi klimatizovanými a plně vybavenými kongresovými sály a salonky, které plně uspokojí i náročnou klientelu. Bezdrátové připojení k internetu na výborné úrovni je k dispozici ve všech objektech našeho hotelu.

Za období od roku 2001 se v našem hotelu ubytovalo více než 145000 tuzemských i zahraničních hostů, uskutečnilo více jak 16000 školících a konferenčních akcí a našimi sály prošlo více jak půl milionu hostů. Spolupracujeme s více jak 300 českými i zahraničními firmami.

Jsem velice rád, že se o vás stará stabilní tým mých spolupracovníků a kolegů, z nichž třetina v našem hotelu působí již od jeho otevření, a který pro vás vytváří nejen příjemnou rodinnou, ale samozřejmě také profesionální atmosféru.


Vážení hosté.

Děkujeme vám za přízeň v uplynulých 15. letech. Věříme, že budete k vaší plné spokojenosti využívat našich služeb i v dalších letech. S celým kolektivem hotelu se těšíme, že se budeme moci postarat o vaši pohodu a spokojenost, a že budete s našimi službami spokojeni. Sledujte naše www stránky, na kterých budeme pravidelně přinášet zajímavé akce a výhodné nabídky. 


Milan Sedlák, ředitel hotelu & kolektiv zaměstnanců

Prohlédněte si náš leták k 15. výročí otevření hotelu Akademie se speciálními nabídkami pro vás. (pdf. 2,9 MB)Nabídky jsou platné v uvedených termínech nebo do vyprodání.