Teambuilding

Vyzkoušejte si Bamber balls & Archery tags & Útěk z Alcatrazu

Uvědomujeme si, že někdy není lehké zabavit menší či větší skupinu lidí, aby se nikdo nenudil. Proto vyzkoušejte naše nové aktivity, které pro Vás zajistíme ve spolupráci s našimi kolegy z agentury GM5. V blízkosti hotelu jsou vhodné plochy na místním hřišti a jeho okolí, které se mohou využívat celoročně. Celou naši nabídku aktivit naleznete v tomto letáku (pdf 1,9Mb) 


Bumber balls

Chtěli jste si někdy zkusit fotbal či hokej drsnější formou? Bezbolestně? Být bowlingovou koulí či kuželkou? Narážet do všeho kolem, co se hýbe a nebýt za to potrestáni? Vybijte se a užijte si netradiční zábavu! Bumber Balls poskytuje moderní netradiční aktivity ve výhradně originálních bublinách.Jde o zcela bezpečnou formu eventu – programy se odehrávají ve speciálních bublinách od renomovaného výrobce z Evropy. Kvalita a bezpečnost je zaručena. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu. Programy jsou řízené s full-servisem za účasti instruktorů. Dostupnost je po celý rok.


Zahrajete si:

  • Fotbal v bublině (Bubble Football / zorbing fotbal) – fotbal, při kterém se píská pouze jediný faul
  • Kruhová vyřazovačka – nejakčnější hra s bublinami, kde se vítězem může hráč stát i po 10 vteřinách!
  • British Bull Dog – pod tímto názvem se neskrývá nic jiného než hra, kterou hrál v dětství snad každý?
  • Kuželky – porazí rozeběhnutá „koule“ všechny „kuželky“?
  • Turnaj – se vším, co k tomu patří.
  • Nebo si vyberete některou z dalších her, případně společně vytvoříme originální hru? S Bumber balls jste omezeni jen svou fantazií.


Archery tag
 

Zajímavý doplněk k bumber balls. Lukostřelba, kdy se hraje s luky s patentovanými pěnovými hroty. 2 týmy po pěti hráčích hrají proti sobě a vyřazují se hráči nepřátelského týmu. Jste chráněni obličejovou maskou. Hra je tedy naprosto bezpečná.

Útěk z Alcatrazu 

Účastníci na stanovištích získavají materiál a ten poté používají k překonávání překážek a k hledání hesel zanechaných úspěšným uprchlíkem Masonem. Délka programu je cca 3 hodiny, připraveno je 20 - 22 aktivit na stanovištích. Aktivity jsou vtipné, tým se musí hodně zapojovat jako celek. 

V květnu si zaměstnanci našeho hotelu vyzkoušeli veškeré aktivity během našeho sportovního dne. Níže jsou autentické fotografie a video z tohoto dne :-) Dopoledne jsme absolvovali "Útěk z Alcatrazu", po malém lehkém obědě následovaly Bumber balls a Archery tag. Večer jsme ukončili na bowlingu malým rautem a turnajem v bowlingu. Na celý den - tak akorát :-)

Info video - Archery tag (Zdroj: YouTube)

Info video - Bumber balls (Zdroj: YouTube)


Fotografie ze sportovního dne hotelu Akademie Velké Bílovice

Teambuilding Hotel AkademieTeambuilding Hotel AkademieTeambuilding Hotel AkademieTeambuilding Hotel Akademieteambuilding 5teambuilding 6teambuilding 7teambuilding 8