Novinky

BŘEZEN 2017 
Vážení hosté, rádi bychom Vás pozvali k nám do hotelu. Během svého pobytu můžete navštívit naše nově vybavené wellness. Nejnověji jsme je vybavili novou luxusní whirpool pro odpočinek po náročném dni. K dispozici je dále finská sauna, infračervená prohřívací kabina, na protáhnutí i fitness a od června opět venkovní bazén.Těšíme se, že během Vašeho pobytu využijete naši nabídku odpočinku a relaxace. Přijeďte a vyzkoušejte
Fotografie naleznete v galerii na našem Facebooku

LISTOPAD 2016 
Opět Vám přinášíme něco nového. Spánek je to nejdůležitější, proto jsme pokoje na Vile Jarmile vybavili novými pohodlnými matracemi. Přijeďte k nám a vyzkoušejte. Nebudete zklamáni :)  ... Dále jsme pokoje vybavili novými pohodlnými polštáři. 

KVĚTEN 2016 
Proběhla instalace klimatizace v hotelových pokojích na hlavní budově hotelu. Od června bodou klimatizovány veškeré prostory hotelu a depandance Vily Jarmily. (Pokoje na hotelu i Vile Jarmile, sklepní vinárna, konferenční sály, restaurace, bowling centrum apod.) - Aktuálně - Klimatizace je již k dispozici od 1. června. 

2017 / 2018 - plánujeme rozšíření a generální rekonstrukci našeho wellness. Wellness bude vybaveno novými saunami, parními saunami, whirpoolem a dalšími atrakcemi. Provoz bazénu bude celoroční. Na únor 2017 plánujeme instalaci nové moderní whirpool.
 

KVĚTEN 2015 
Dokončili jsme redesign (výmalby, tapetování apod.) apartmánů a prostor u apartmánů v hotelové depandance Vile Jarmile. 
 

DUBEN 2015 
Dokončili jsme práce na zkrášlení hotelové depandance Vily Jarmily. Všechny pokoje a společné prostory byly nově vymalovány, byly instalovány nové stylové tapety, kompletně byl obměněn informační systém. Zároveň byl proveden generální úklid, čištění koberců, umístili jsme nové stylové dekorace floristky Marie Hynkové a obdivovat můžete i nově umístěné obrazové dekorace.   
  
BŘEZEN 2015 
V březnu jsme vybavili naše největší seminární sály M1 a Z1 novými výkonnými dataprojektory značky Epson a umístili jsme nová velkoplošná plátna Elite screens o úhlopříčkách 135" (343 cm). Nová technika bude umístěna také do ostatních seminárních sálů během tohoto měsíce. 

BŘEZEN 2015 
V březnu jsme kompletně zmodernizovali veškeré WIFI vysílače a konektivitu ve všech našich objektech - v hotelu Akademie, Vile Jarmile, bowlingu Akademie. WiFi přístup k internetu je samozřejmě k dispozici také na letní zahrádce, u bazénu, v relaxačním centru a ostatních prostorách. Nyní Vám poskytneme ještě lepší, rychlejší a stabilnější připojení k internetu. Přístup pro hosty hotelu je samozřejmě zdarma. V rámci konání firemních akcí, kdy je potřebné individuální připojení na internet, vyhovíme také Vašim individuálním požadavkům, vč. pojmenování sítí, rychlosti apod.   

BŘEZEN 2015 
V tomto měsíci jsme obměnili veškeré dekorace v hlavní budově hotelu. Stejně jako každý rok se o nadčasovou výzdobu postarala naše floristka paní Hynková. Myslíme si, že ke spokojenému a příjemnému pobytu hosta u nás, patří také příjemné prostředí. Veříme, že se bude líbit také Vám ... 


LISTOPAD 2014 
Dne 6. 11. 2014 hotel Akademie Velké Bílovice obdržel Certifikát kvality I. stupně udělovaný Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky.
 
ŘÍJEN 2014 
Dne 10. 10. 2014 hotel Akademie Velké Bílovice obdržel certifikát HOTEL *** SUPERIOR dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení Hotelstars Union ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací České republiky.
 
 

ZÁŘÍ 2014
Rozšířili jsme počet cvičebních zařízení v našem fitness. Nyní můžete využít multifunkční posilovací stroj, běžící pás, činky, spinningová kola, eliptický (cross) trenažér, veslovací stroj, boxovací pytel. Vše značky Kettler.    


SRPEN 2014 - NOVÁ KLIMATIZACE V SEMINÁRNÍCH SÁLECH 

V srpnu jsme na všech seminárních sálech instalovali novou výkonnou klimatizaci.
 

ČERVENEC 2014 - REKONSTRUKCE SEMINÁRNÍCH SÁLŮ 
Od 6. do 11. července proběhla kompletní rekonstrukce seminárních sálů M1 / M2 / M3. V sálech jsou doplněny zásuvky, kompletně vyměněny koberce, sály jsou vybaveny novými většími stoly a novými židlemi. Taktéž byla provedena kompletní výmalba. Byl umístěn nový datový projektor a vylepšeno ozvučení sálu. Práce probíhaly 1 týden a nenarušily chod a klid v hotelu. Budeme se těšit, že si uspořádáte Vaši firemní akci v našich nově zmodernizovaných sálech.   


ČERVENEC 2014 - OPRAVA FASÁDY HOTELU 

V červenci jsme opravovali a natírali fasádu hotelu ze strany parkoviště. Práce probíhaly 4 týdny a nenarušily chod a klid v hotelu :-) V srpnu budou práce pokračovat na boční části hotelu. Tyto práce již vůbec nenaruší chod hotelu. Parkoviště bude již celé k dispozici.


LETNÍ TERASA (06.2014)  
Během měsíce 06.2014 jsme kompletně zrekonstruovali letní terasu. Tu jsme taktéž vybavili novým zahradním nábytkem a sedáky. Taktéž si můžete posedět v našem altánu a ochutnat naše znamenitá vína. Fotografie naleznete zde NOVÁ LŮŽKA, MATRACE A PŘIKRÝVKY (03. a 05. 2014) 
V rámci zkvalitnění pohodlí našich hostů jsme vybavili všechny pokoje hotelu Akademie novými postelemi (š=90cm) a novými matracemi (š=90cm, d=200cm, v=20cm). Také jsme kompletně obměnili přikrývky.   


REKONSTRUKCE KONFERENČNÍCH PROSTOR  (07.2013)
V 29. týdnu 2013 proběhla kompletní rekonstrukce konferenčních prostor Z1 / Z2. Proběhla výměna koberců, výmalba, instalovali jsme další el. zásuvky, vyměnili stávající konferenční stoly za větší a vyměnili také konferenční židle. Zároveň proběhla výmalba a tapetování společenských prostor hotelu.


MINIBARY NA POKOJÍCH NA VILE JARMILE A APARTMÁNECH  (2013)
Na všech pokojích na Vile Jarmile a apartmánech jsou nyní k dispozici minibary plně vybavené sortimentem nealkoholických, alkoholických nápojů a pochutin. NOVÉ LCD TV NA POKOJÍCH HOTELU AKADEMIE A VILE JARMILE (2013) 
Pokoje hotelu Akademie jsou nově vybaveny LCD televizory s úhlopříčkou 66cm . Na Vile Jarmile jsme umístili nové LCD TV s úhlopříčkou 82cm. V souvislosti s výměnou TV byl rozšířen také počet programů o všechny české a slovenské DVB-T programy. Dále byla rozšířena nabídka zahraničních programů. Celkový počet programů je nyní 30.BOWLING  (2011)
Bowling Akademie je otevřený denně od 16 a o víkendech od 14 hodin. Nejen pro hotelové hosty, ale také pro veřejnost.
Nyní v provozu také letní zahrádka a dětský koutek pro děti od 2 do 6 let. Informace a fotogalerii bowlingu naleznete  ZDE


MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY
Vážení hosté, v našem relaxačním centru poskytujeme nově masáže lávovými kameny. Masáže jsou k dispozici ve všech dnech provozu relaxačního centra ( pondělí -  pátek od 17,00 do 22,00 hodin, sobota 15,00-20,00 hodin ). 


DENNÍ TISK:
Vážení hosté, i v letošním roce si můžete zakoupit na recepci hotelu denní tisk. Jedná se o deník  MF DNES, který si můžete zakoupit za symbolickou cenu 9,-Kč. Tento deník je k dispozici každodenně a v dostatečném množství. Dále je pro Vás k dispozici týdeník Břeclavsko ZDARMA.
 

HOTELOVÁ KOSMETIKA:
Ve všech koupelnách je pro Vás k dispozici špičková hotelová kosmetika firmy Pacific Direct - Relax Refresh Revive - a to v provedení Hand & Body wash energising a Hair & Body shampoo cleansing.


WiFi INTERNET:
Vážení hosté, dokončili jsme pokrytí i zbývajících části hotelu Akademie bezdrátovým připojením k internetu WIFI. Nyní tuto službu můžete využívat nejen v seminárních sálech, předsálí, hotelové restauraci a letní zahrádce, ale také již na všech pokojích a v sezoně u venkovního bazénu. Službu pro Vás zajišťujeme od dvou nezávislých poskytovatelů, pomocí dvou různých technologií přenosu dat a je Vám k dispozici zdarma.